Wolontariat

Dołącz do nas i zyskaj siłę, którą daje wyjątkowe doświadczenie pomagania innym.

Jeżeli czerpiesz radość z pomocy innym.

Jeśli masz ochotę i możliwości podzielenia się swoim czasem, talentami, wiedzą i umiejętnościami.

Jeżeli kochasz psy i ludzi.

Jeżeli chcesz szerzyć dobro…

Gwarantujemy ci wspaniałą atmosferę w przyjaznym i tolerancyjnym otoczeniu, otwartym na indywidualność i różnorodność. Dołącz do grupy osób wrażliwych na ludzkie potrzeby.

Dostępne formy wolontariatu

Jeżeli masz psa, którego kochasz możecie działać wspólnie. Pomożemy wam stać się zespołem wizytującym lub zespołem terapeutycznym (jeżeli posiadasz właściwe uprawnienia).
Jeżeli nie masz własnego psa, ale chcesz się zaangażować w działania Fundacji, możesz nam pomóc w prowadzeniu i organizowaniu zajęć, w działaniach promocyjnych, pozyskiwanie środków, spotkaniach z pacjentami i osobami będącymi pod opieką Fundacji.
Jeżeli posiadasz umiejętności szkoleniowe, możesz pomóc nam w organizowaniu szkoleń i wykładów, i wspólnie z nami podejmować działania edukacyjne.