chcę pomóc

Fundacja Doctor Dog powstała by wspierać, szkolić zespoły człowiek-pies oraz rozwijać program kynoterapii w Polsce.
Każda Twoja złotówka ma dla nas ogromne znaczenie, każda złotówka stanowi ogromne wsparcie w rozwoju projektu Doctor Dog i przybliża nas do wdrożenia w życie projektu szkolenia zespołów, które nie będą musiały martwić się o brak środków własnych na przygotowanie do pracy z chorymi i potrzebującymi.

Jeżeli chcesz wesprzeć jednorazowo lub całorocznie, comiesięcznie wspierać naszą Fundację, przekaż datek na nasze konto przeznaczone na działalność statutową:

Nr konta: 16 1160 2202 0000 0003 8254 1259
Odbiorca: Fundacja Doctor Dog
Tytuł wpłaty: Darowizna na cele statutowe Fundacji Doctor Dog
Dane banku: Bank Millennium S.A., ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę na konto całoroczne możesz to zrobić używając powyższych danych i kodu swift: BIGBPLPW

„Zajmuję się kynoterapią, ponieważ pozwala mi dać to co dać mogę. Uśmiech i radość.
Podzielić się z innymi bezgraniczną miłością, jaką obdarzyła mnie Karinka. Uczynić chwilę lepszą.”

Kasia Opala

Prezes Fundacji